MyLead – najlepszy program partnerski

Najlepszy program partnerski – jak go wybrać? Jeden z naszych artykułów pokazywał jak wygląda idealna sieć afiliacyjna. Znajdziesz go do przeczytania TUTAJ. Wiesz już czym kierować się przy wyborze sieci partnerskiej. Najwyższy czas zdecydować się na współpracę z jakąś. Co, gdybyśmy powiedzieli Ci, że taki idealny serwis istnieje naprawdę?

Najlepszy program partnerski - zdjęcie 1

Najlepszy program partnerski - zdjęcie 2

Najlepszy program partnerski? Oczywisty wybór

MyLead to program partnerski i nowoczesna platforma, która łączy wszystkie niezbędne narzędzia w jednym miejscu. Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie “Jak wygląda zarabianie przez Internet?”, to odpowiedź jest prosta. Praca przez Internet wymaga odpowiedniego partnera. Chętnie nim zostaniemy.

Ograniczenia? Nie znam. Najlepszy program partnerski.

Większość serwisów ma produkty wyłącznie z danej kategorii, na przykład związane ze sportem albo urodą. Po co się ograniczać? MyLead ma 16 kategorii usług – od domu i ogrodu, przez motoryzację i modę, kończąc na RTV i AGD. Istnieje więc 100% szansy, że znajdziesz idealny produkt dla siebie. Zastanawiasz się ile łącznie mamy programów promocyjnych? Odpowiadamy. Prawie 500. Nie może równać się z nami absolutnie nikt.

Najlepszy program partnerski - zdjęcie 3

Sowicie Cię nagrodzimy. Najlepszy program partnerski.

Wybór odpowiedniego modelu płatności to absolutna podstawa. Tylko jak testować stawki, kiedy sieć afiliacyjna oferuje Ci jeden typ płatności? W MyLead znajdziesz aż 9 różnych rodzajów monetyzacji. Możesz je dowolnie testować i sprawdzać, by wybrać najlepszy dla siebie.

Za każdą sprzedaż gwarantujemy Ci naprawdę dobry zysk. Za SMS dajemy nawet 15 złotych. Żadna inna sieć afiliacyjna nie może zaoferować Ci takich stawek. Inne modele również nie ustępują poziomem prowizji. W CPS otrzymasz do 32% wartości sprzedaży, a CPL może przynieść Ci kosmiczne 960 złotych. Z nikim nie zarobisz tyle, ile z nami.

Wszystko jasne i klarowne. Najlepszy program partnerski.

Gramy z Tobą w “otwarte karty”. Podajemy Ci pełne dane naszej działającej od 3 lat firmy. Masz możliwość zweryfikowania jej legalności. Została ona stworzona na polskim kapitale i jest polskim podmiotem gospodarczym. Dostajesz też dostęp do Centrum Zarządzania, które pozwoli Ci na monitorowanie dokładnych statystyk i generowanie szczegółowych raportów. Otrzymasz nawet możliwość sprawdzenia skąd dokładnie pochodzi dany lead. Nie ucinamy żadnych zysków. Absolutnie nic przed Tobą nie ukrywamy.

Najlepszy program partnerski - zdjęcie 4

Wiedza dla nowych użytkowników. Najlepszy program partnerski.

W MyLead ogromne znaczenie mają dla nas nowi użytkownicy. Przygotowaliśmy więc dla Ciebie specjalne wprowadzenie. Po założeniu konta, co nie zajmie Ci więcej niż 100 sekund, otrzymasz bezpłatny dostęp do poradnika bardziej rozwijającego świat zarobku internetowego. Do Twojej dyspozycji oddane zostanie forum, na którym porozmawiasz z całą, wielką rodziną MyLead. Stworzyliśmy także specjalny blog, gdzie znajdziesz profesjonalne artykuły w formie tekstowej lub prezentacji wideo. Dostaniesz więc najlepsze z możliwych warunków do wejścia w zarabianie online i osiągnięcia pierwszego zysku.

Pisz kiedy chcesz. Najlepszy program partnerski.

Jesteśmy cały czas otwarci na Twoje pytania poprzez formularz kontaktowy, e-mail, live chat lub komunikator GG. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe. Wychodzimy z założenia, że nasza sieć afiliacyjna tworzona jest przez społeczność użytkowników, stąd z miłą chęcią przyjmiemy od Ciebie wszystkie propozycje i sugestie. Pomożemy Ci także w ustaleniu strategii reklamowej, doborze odpowiedniego programu dla Ciebie, zwiększeniu Twojej konwersji i wielu, wielu innych rzeczach.

Najlepszy program partnerski - zdjęcie 5

Wypłacaj jak Ci wygodnie. Najlepszy program partnerski.

Możesz czekać miesiąc na wypłatę. Możesz też odbierać pieniądze wyłącznie na konto bankowe. Tylko po co? W MyLead poziom wypłacania jest najniższy z możliwych – wystarczy zarobić 50 złotych. Doceniamy, że zdobywasz pieniądze razem z nami, więc przelew realizujemy najczęściej w 48 godzin. Jeśli masz ochotę, Twoją wypłatę możemy dostarczyć na konto PayPal. O wszystkim decydujesz Ty.

Innowacyjni jak nikt inny. Najlepszy program partnerski.

Uważamy, że rozwój jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu człowieka. My też się rozwijamy. Posiadamy aplikacje mobilne na różne systemy operacyjne. Możesz dzięki nim być na bieżąco z zarobkiem, gdyż za każdym otrzymanym leadem odbierzesz stosowne powiadomienie. Nie będzie również problemem analizowanie statystyk i wyników swoich działań marketingowych, nawet w podróży.

Najlepszy program partnerski - zdjęcie 6

Nie zamykamy się na świat. Najlepszy program partnerski.

Niektórzy zamykają swoje usługi wyłącznie na granice Polski. Lecz nie my. Pieniądze czekają wszędzie, dlaczego więc z nich rezygnować? W MyLead znajdziesz programy globalne i przeznaczone pod promocje w danym kraju. Wszystko po to, żeby zarabianie przez Internet przyniosło Ci maksymalnie dużo zysku. Nasz program partnerski Ci to zapewnia.

Najlepszy program partnerski. Podsumowanie

Jeszcze jakieś wątpliwości, że MyLead to idealne miejsce dla Ciebie? Na zakończenie tego artykułu przygotowaliśmy dla Ciebie czytelne porównanie w formie tabelki. Pamiętaj, że wybór sieci partnerskiej jest Twoim świadomym wyborem. Wyborem bardzo ważnym, ponieważ określającym z jaką firmą będziesz współpracował. Z dobrym partnerem u Twojego boku, praca przez Internet będzie czystą przyjemnością. Życzymy Ci dużych zarobków i wysokich konwersji!

                            Najlepszy program partnerski - zdjęcie 7 Inne sieci
Najlepszy program partnerski

Wiarygodność

Polska firma. Z powodzeniem działająca od 3 lat. Często zagraniczne korporacje, czasami zarejestrowane w rajach podatkowych.
Najlepszy program partnerski

Prowizje

Bardzo atrakcyjne. W przypadku SMS dochodzące do 15 złotych, przy CPS do 32%, a CPL pozwala na zdobycie nawet 640 złotych za jednego klienta. Uzależnione od posiadanego modelu płatności, nierzadko kończące się na maksymalnie 10 złotych za SMS albo kilkudziesięciu procent prowizji.
Najlepszy program partnerski

Modele płatności

Aż 9 modeli płatności (3xSMS, CPS, PPI, CPL, CPA, IVR i Chat SMS). Nieraz jeden model płatności, najczęściej SMS albo CPS, brak modeli niestandardowych.
Najlepszy program partnerski

Produkty

Ponad 450 programów do promowania w aż 16 kategoriach. Skupione wokół jednej niszy, na przykład produkty związane tylko ze zdrowiem.
Najlepszy program partnerski

Wypłaty

Od 50zł, wypłata do tygodnia czasu. Możliwość wypłaty na konto bankowe lub PayPal.
Wypłata od setek złotych, trwająca zwykle miesiąc. Wyłącznie na konto bankowe.
Najlepszy program partnerski

Support

Wiele możliwości kontaktu: chat, forum, formularz, e-mail, GG. Doświadczeni praktycy branży internetowej. Kontakt tylko poprzez e-mail. Często pracownicy korporacji, którzy zajmują się tylko obsługą klienta i nie znają technik zarabiania czy marketingu.
Najlepszy program partnerski

Wsparcie

Dostępny profesjonalny tutorial po zarejestrowaniu. Do dyspozycji na bieżąco aktualizowany blog zawierający techniki zarobku i pomysły na zwiększenie zysku. Brak wsparcia.
Najlepszy program partnerski

Zasięg

Globalny lub z przeznaczeniem na dany kraj. Wyłącznie Polska.
Najlepszy program partnerski

Innowacje i rozwój

Dostępność aplikacji mobilnej na systemy Android i iOS. Ciągłe wprowadzanie nowych programów partnerskich. Brak aplikacji mobilnych. Rzadkie wprowadzanie nowych funkcji, czy programów.
MASZ WYBÓR!  Najlepszy program partnerski - zdjęcie 8 TEGO CHYBA NIE CHCESZ?

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *