Czym jest Afiliacja?

 

Afiliacja.net - strona i blog poświęcona tematyce afiliacji, programów partnerskich oraz zarabiania przez internet

Cześć! Miło, że do nas dołączyłeś. Jeśli jesteś tutaj, to znaczy, że chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zarabiania pieniędzy w Internecie. Dobrze trafiłeś. Znajdziesz tutaj wszystkie niezbędne informację do otworzenia swojej bramy do zarobku online.

Nim jednak przejdziesz do poszczególnych tekstów pozwól, że wyjaśnimy Ci podstawy. Istnieje coś takiego jak afiliacja. Można powiedzieć, że jest to model. Model zarobku. Przyjmijmy, że masz możliwość popularyzowania jakiegoś produktu. Nie ma znaczenia czy na własnej stronie WWW, blogu, forum, czy grupie na Facebooku.

Możesz nawet promować go wśród swoich znajomych czy rodziny albo na prywatnych kontach społecznościowych. Otrzymujesz wszystkie niezbędne narzędzia i gotowe strony sprzedażowe. Nie musisz więc przejmować się kwestiami stworzenia serwisu, grafiki, tekstów. Zajmujesz się tylko promocją. Napędzasz ruch, bo ludzie klikają w udostępniane przez Ciebie linki. Polecasz więc dany produkt, a w zamian za to dostajesz sowitą zapłatę. Każda osoba, która kliknie w Twoje hiperłącze i skorzysta z danej oferty, wykona daną akcję lub zamówi jakieś produkty, napełnia Ci kieszenie pieniędzmi.

Nie musisz posiadać wielkiego portalu! Twój ruch może być mały, a i tak możesz zarabiać. Do sieci afiliacyjnych mogą dołączyć zupełnie wszyscy, niezależnie od posiadanego zaplecza reklamowego. Na co więc czekasz? Zapraszamy Cię do artykułów na naszym blogu. Rozwijaj się i zdobądź potrzebne Ci pieniądze!